Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Wypożyczalnia obroży elektronicznych

Wiele osób sądzi, że obroża antyszczekowa czy niewidoczne ogrodzenie to tak naprawdę produkt potrzebny na kilka dni. Tymczasem psy są na tyle inteligentne, że od razu zauważą brak owych urządzeń. Aby się o tym przekonać można również skorzystać z wypożyczalni elektronicznych obroży. Taką usługę od niedawna wprowadziły sklepy PetSafe.pl, Innotek.com.pl oraz SportDog.pl.

W ofercie tych sklepów można znaleźć wiele obroży elektronicznych o zróżnicowanych parametrach czy wzornictwie. Dlatego właśnie warto jest wcześniej wypożyczyć upatrzony już model, choćby po to, by sprawdzić czy będzie on odpowiedni dla naszego psa. Każdy kto jest zainteresowany zakupem, wie, że dobra, skuteczna i przede wszystkim bezpieczna elektryczna obroża z pilotem to cena rzędu około tysiąca złotych. Wypożyczając taką obrożę przekonujesz się, że jest to zakup wart swojej ceny.

Ponadto każdy Klient wypożyczalni otrzymuje rabat na zakup obroży elektronicznej. Jest to oczywiście rabat na nową obrożę, nie na tą, której już używaliśmy.

Kategorie: Obroża elektryczna — Sylwia o 9:08, 27 lut 2010

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>