Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Tresura czworonożnego pupila

W naszym domu pojawił się czworonożny mieszkaniec i początkowo każdy jest nim zachwycony. Z czasem jednak wychodzi na jaw brak tresury i pies pozwala sobie często na zachowania, których już dawno powinniśmy go oduczyć. Nie ma innego rozwiązania, niż zajęcie się szkoleniem domowego pupila. Im szybciej zaczniemy pracować nad zachowaniem psa, tym szybciej pojmie on, że jest ono niewłaściwe. Konsekwentna i systematyczna tresura przyniesie oczekiwane efekty, które z pewnością usatysfakcjonują wszystkich domowników.
Tresura psa z systemem elektronicznym   Jeśli nie mamy pomysłu, w jaki sposób zabrać się za szkolenie psa, warto pamiętać o zasadzie kija i marchewki. Sprawdza się ona znakomicie także przy nauce psa. Nagród mamy sporo, ponieważ wystarczy ulubiony smakołyk lub nowa zabawka, którą pies będzie mógł do woli gryźć i szarpać. Warto wybrać gryzak, jeśli oduczamy psa gryzienia butów. Będzie mógł wyładować się na odpowiednim produkcie. Do szkolenia naszego pupila musimy użyć nie tylko nagród, ale także skutecznie zasygnalizować psu, że na naszą komendę powinien reagować zupełnie inaczej niż dotychczas. Znakomicie nadają się do tego obroże elektroniczne.
Ogromny wybór produktów najwyższej jakości znajdziemy w sklepie www.easypet.pl. Zanim wybierzemy model, zastanówmy się, czego tak naprawdę chcemy oduczyć naszego czworonożnego przyjaciela, a czego mamy zamiar go nauczyć. Jeśli problemem są psie ucieczki i rozkopywanie ogródka, warto zajrzeć do oferty niewidzialnych ogrodzeń. Zajdziemy tu zestawy kabli i obroży, które współpracują ze sobą i zapobiegają psim ucieczkom poza wyznaczone przez przewody granice. Obroża wysyła bodziec, kiedy tylko pies zbliży się do zakazanej strefy. Podobny system możemy zastosować w domu, używając domowej strefy. Jeżeli psiak uporczywie szczeka i to nasz jedyny problem, warto zainwestować w automatyczne obroże, które skarcą pupila nawet wtedy, kiedy nie ma nas w domu. Jeśli natomiast pragniemy wytresować psa i nauczyć go kilku komend, najlepszym rozwiązaniem jest obroża sterowana pilotem, z którą będziemy mogli wybrać się na spacer.

Kategorie: Dla małego psa — Majka o 18:16, 25 lut 2014

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>