Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Swoboda psa

Pies od zarania dziejów jest nieodłącznym towarzyszem człowieka. Nasi czworonożni przyjaciele pomagają nam w różnych sytuacjach. Nie jest to tylko czysta pomoc fizyczna, jednakże często także i psychiczna. Warto o nich pamiętać w różnych sytuacjach i zapewnić im jak najbardziej komfortowe warunki bytu.

Zapewnij psu swobode dzięki przejściu dla psów i kotów PetSafeZ pewnością tego typu akcesorium pomoże ci w opiece nad pupilem, ponieważ już nie będziesz musieć martwić się o jego codzienne wyprowadzanie na zewnątrz. Jednakże, aby móc cieszyć się w pełni z tego akcesorium warto jest wcześniej przeprowadzić odpowiednie szkolenie dla czworonoga. Możesz do tego wykorzystać różne akcesoria, które znajdziesz na łamach sklepu internetowego. Idealnie w tym posłuży ci niewidzialne ogrodzenie, które rozłożysz wokół swego obejścia tak, by pies po wyjściu z domu przez drzwiczki nie panoszył się po całej okolicy. Drzwiczki dla psów pozwolą swobodnie twemu pupilowi zarówno opuszczać dom, jak i też wchodzić do niego. Dla osób, które trzymają swe zwierzę poza mieszkaniem w budzie będzie to również dobre rozwiązanie, ponieważ zimą zabezpieczy to domek psa przed porywistym wiatrem, podmuchami śniegu, deszczu, itd. Aby pies został jeszcze lepiej ochroniony, a także i tego typu wejście było dobrze zabezpieczone, akcesorium zostało wyposażone w dodatkowe zamknięcie blokujące drzwi podczas dłuższej nieobecności.

Niestety montaż drzwiczek to łatwa droga dla różnego rodzaju niechcianych gości, począwszy od zwierząt, a na ludziach skończywszy. Teraz wyjeżdżając na dłuższy wypad masz możliwość odpowiedniego zabezpieczenia swojego wejścia. Rama do tego akcesorium została wykonana z trwałego aluminium. Klapka działająca wahadłowo jest natomiast zrobiona z tworzywa sztucznego. Dodatkowo dolna partia klapki została wyposażona w specjalny magnes, za pośrednictwem, którego idealnie będzie ona przylegać do ramki drzwiczek. To markowe wejście dla zwierząt zostało także wyposażone w podwójną ramkę, co gwarantuje, iż odpowiednio stabilnie będzie przymocowane zarówno od wewnątrz, jak i też z zewnątrz drzwi.

Kategorie: Bez kategorii,Dla dużego psa,Dla małego psa — Majka o 16:55, 27 sty 2012

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>