Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Sport: Bielizna dla kobiet i termoaktywność na medal :)

Bielizna sportowa i termoaktywna

Z myślą o aktywnych fizycznie kobietach każda szanująca się firma bieliźniarska wypuszcza na rynek kolekcje bielizny sportowej. Składają się na nią figi, szorty, biustonosze, topy oraz spodnie. Wszystkie te produkty mają ze sobą wiele wspólnych cech. Przede wszystkim ich krój jest tak dobrany, aby nie przeszkadzał w uprawianiu sportu. Są to w zdecydowanej większości przypadków bezszwowe fasony.
sportowa
Bieliznę taką szyje się także z odpowiednio dobranych materiałów, przy czym zdecydowany prym wiedzie w tym właśnie zakresie mikrofibra. Generalnie rzecz biorąc, są to takie materiały, które znakomicie przylegają do ciała, ale jednocześnie pozwalają skórze bardzo swobodnie oddychać. Sportowa bielizna to bielizna miękka i elastyczna. Biustonosze takie dla przykładu pozbawione są fiszbin, a z wyglądu prędzej przypominają topy aniżeli staniki w tradycyjnym rozumieniu tego słowa. W dzisiejszych czasach zaopatrzenie się w taką bieliznę nie stanowi najmniejszego nawet problemu, przy czym zakupić można ją po przystępnych cenach.

Mówiąc o bieliźnie, każdy z cała pewnością niejednokrotnie miał okazję zetknąć się z takim określeniem jak damska bielizna termoaktywna. Jest to specjalna odmiana bielizny, która znajduje zastosowanie dla przykładu przy uprawianiu ekstremalnych sportów, w jeździectwie, służbach mundurowych, łowiectwie, turystyce i tym podobne. do jej produkcji wykorzystywane są takie tkaniny, które po pierwsze – bardzo dobrze odprowadzają ze skóry wilgoć, a po drugie – zachowują skórę całkowicie suchą, przy czym może ona swobodnie oddychać.

Intensywność fizycznego wysiłku nie ma w tym miejscu żadnego znaczenia. Termoaktywna bielizna odznacza się także bardzo duża elastycznością – dzięki temu w zasadzie idealnie przylega ona do ciała. Dzieli się ją na trzy zasadnicze kategorie, a mianowicie bieliznę cienką, średnią oraz grubą. Oczywiście, największy zdecydowanie komfort użytkowania zapewnia ta ostatnia, w związku z czym jest ona również najbardziej wyspecjalizowana. U niektórych osób tego rodzaju bielizna może powodować reakcje alergiczne.

Kategorie: Bez kategorii — admin o 16:52, 29 cze 2009

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>