Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Obroża elektryczna SportHunter 800

Obroża elektryczna marki SportDog – SportHunter 800 została opracowana została przede wszystkim z myślą o psach myśliwskich, których masa ciała wynosi więcej aniżeli trzy kilogramy sześćset gramów. Długość obroży można regulować w zakresie od dwudziestu trzech centymetrów do pięćdziesięciu sześciu. Pasek oczywiście można wymienić na dłuższy, jeżeli posiadamy naprawdę dużego psa.

SportHunter800

Z tym zestawem można pracować w zasięgu ośmiuset metrów. Jeżeli nie potrzebny jest nam w danym momencie tak duży zasięg możemy antenę wymienić na krótszą, gdyż system ten posiada dwie takie w komplecie. Zarówno obroża, jak i pilot służący do sterowania nią są wodoodporne. Ponadto źródłem zasilania jednego i drugiego urządzenia są akumulatorki, co jest bardzo praktyczne – tym bardziej, że zestaw wyposażony jest także w ładowarkę.

O stanie baterii informują specjalne wskaźniki. Dużym plusem zestawu jest to, że można go powiększyć o jeszcze jedną obrożę. Kosztuje około tysiąca pięciuset złotych. Jeżeli szukasz stylowego zestawu w barwach moro dla swojego psa, koniecznie sprawdź również zestaw WetlandHunter 800 również marki SportDog.

Kategorie: Dla dużego psa — Majka o 9:49, 16 gru 2009

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>