Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Obroża antyszczekowa NoBark 10R

Jednym z licznych produktów sygnowanych marką SportDog jest model obroży antyszczekowej o nazwie NoBark 10R. Ta obroża antyszczekowa jest już nieco bardziej zaawansowanym modelem, a najbardziej charakterystyczną jej cechą – jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny – jest wyświetlacza LCD. Jest to jedyna obroża ograniczająca szczekanie psa z wyświetlaczem, którą bez problemu kupisz w Polsce.

NoBark10R

Dzięki wyświetlaczowi LCD właściciel psa na bieżąco ma informacje o stanie baterii, a także o tym, jak intensywny w danym momencie jest sygnał emitowany przez obrożę. Użytkownik odczytuje również informację jaki program (tryb) w danym momencie jest ustawiony. Obroża NoBark 10R trybów tych posiada kilka. Przy konstrukcji tego modelu zastosowanie znalazła bardzo nowoczesna technologia w znacznym stopniu ułatwiająca identyfikację szczekania.

Źródłem zasilania jest akumulatorek – co ważniejsze, do zestawu jest także dołączona ładowarka. Intensywność impulsu można regulować – stosownych poziomów jest dziesięć. Ponadto obrożę można ustawić na jeden z trzech trybów pracy – tak, aby możliwie jak najlepiej był on dostosowany do temperamentu czworonoga. Stosowne regulacje mogą być wprowadzane tak ręcznie, jak i automatycznie. Urządzenie jest nieduże. Jest wodoodporne. Obroża idealnie nadaje się dla psów dużych, lecz z powodzeniem może być stosowane u psów średnich.

Kategorie: Dla dużego psa — Majka o 9:33, 6 gru 2009

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>