Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Lokalizacja psa przy pomocy różnych urządzeń

Poszukiwania psa, który wymknął się przez niedomkniętą furtkę lub zerwał się ze smyczy, mogą trwać godzinami. Jeśli nasz pupil lubi uciekać i włóczyć się samotnie po okolicy, warto zaopatrzyć się w jeden z nowoczesnych systemów, który pozwoli na zlokalizowanie pupila.

Lokalizator Geodog PlusJedną z propozycji, jakie możemy dostać w sklepach internetowych jest lokalizator w postaci obroży GEODOG. Jest to produkt wykorzystujący technologię GPS i GSM. Dodatkowo niezbędna jest karta SIM. W obroży ukryty jest nadajnik, z którym możemy połączyć się dzięki wykorzystaniu telefonu komórkowego. Otrzymamy informację zwrotną z danymi dotyczącymi dokładnego położenia geograficznego naszego psiaka. Istnieje możliwość zlokalizowania go na mapie, jeśli skorzystamy z niej dzięki Internetowi w telefonie. W zależności do tego, czy szukamy psiaka, czy też spaceruje on bez zbytniej aktywności obroży, akumulator potrafi wytrzymać od dwunastu do trzystu godzin. Inna propozycją jest obroża Canibeep Radio, czyli odbiornik śledzący jednocześnie aż trzy obroże. Zasięg tego modelu to dwieście metrów. Obecność tych oznaczeń pozwala nam mieć pewność, że nasz psiak jest bezpieczny w momencie, kiedy ma obrożę na szyi. Innym rodzajem lokalizatora jest produkt z polskim oprogramowaniem, czyli Aportuj. Zarówno na ekranie komputera, jak też na telefonie komórkowym, możemy śledzić trasę samotnej wycieczki naszego czworonoga.

Profesjonalny lokalizator dla psa NavidogZaawansowanym produktem, który także umożliwia nam śledzenie pupila, jest lokalizator Navidog. Sygnał radiowy pozwala na określenie położenia psa nawet w odległości piętnastu kilometrów. Sygnał GPS sprawdza się w odległości dziewięciu tysięcy i dwustu kilometrów. Obroża oraz pilot, który służy do ustalania lokalizacji, są wodoodporne. Zestaw sprawdza się więc w każdych warunkach atmosferycznych. Warto także zwrócić uwagę na wydajność baterii, które pozwalają na pracę lokalizatora nawet do stu godzin. Produkt idealnie nadaje się dla właścicieli aktywnych psów.

Kategorie: Dla dużego psa,Dla małego psa — Majka o 15:39, 22 maja 2014

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>