Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów

Elektryczna obroża – sklepy i opinie

Poszukując obroży elektrycznej dla naszego pupila zetkniemy się z ofertą co najmniej kilku sklepów i sprzedawców na Allegro. W obu przypadkach jednak warto sprawdzić dotychczasową opinię o sprzedawcy, aby uniknąć później nieprzyjemności. W przypadku Allegro warto więc zwrócić uwagę na komentarze. Dobrym źródłem opinii o obrożach elektrycznych są też komentarze klientów zamieszczane w porównywarkach cenowych.

Wiarygodny sprzedawca zawsze poda wszelkie dane firmy, takie jak adres siedziby oraz numer telefonu kontaktowego. W tym dziale chcemy przedstawić sprawdzonych sprzedawców oraz pewne sklepy internetowe, w których możemy dokonać zakupu elektrycznych obroży.

EasyPet.pl – Jeden z najstarszych i chyba największy sklep internetowy z elektronicznymi systemami treningowymi dla psów i kotów. Jego mocną pozycję na rynku potwierdza ponad 1000 komentarzy na Allegro (w tym 100% pozytywnych). Podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, sprzedawcy chętnie udzielają wszelkich porad także po zakupie sprzętu. Wielką zaletą jest możliwość odbioru osobistego (sklep mieści się niedaleko Warszawy) systemów. Dla stałych klientów sklep ma przygotowane rabaty.

Jeśli chodzi natomiast o sam asortyment sklepu mamy do czynienia z naprawdę szerokim wyborem. Znajdziemy tutaj produkty tylko renomowanych firm takich jak: PetSafe, Innotek, Dogtra, Sportdog i wiele innych. Mamy więc gwarancję, że każda obroża zakupiona w sklepie firmy EasyPet będzie bezpieczna dla naszego pupila.