Elektryczne obroże

Tresura psa | Elektryczna obroża | Szkolenie psów


Elektryczna obroża Dogtra Yapper Stopper 500

Obroża antyszczekowa Dogtra YS 500 dla dużych psów.

Dobra elektryczna obroża antyszczekowa dla dużego psa czyli jaka ? Jeśli problem szczekania psa dotyczy psów ras dużych lub psów ras średnich ale o długiej i gęstej sierści nie każda elektryczna obroża antyszczekowa sprawdzi się w użytkowaniu. Większość tańszych rozwiązań w tym zakresie nie dość, że nie dysponuje odpowiednio silnym bodźcem lub odpowiednio przygotowanymi elektrodami, to jeszcze nawet po chwilowym zachwycie z osiąganych rezultatów szkolenia psa może przyjść rozczarowanie, że obroża nie wytrzymała fizycznego kontaktu z psem i uległa uszkodzeniu wskutek uderzenia czy innym uszkodzeniom mechanicznym.

obroza-antyszczekowa-dogtraWspaniałym wyjątkiem od tej reguły jest elektryczna obroża antyszczekowa marki Dogtra model Yapper Stopper 500. Jest to w pełni profesjonalna elektryczna obroża antyszczekowa z ładowarką dla dużych i średnich psów. Elektryczna obroża na szczekanie i wycie psa dysponuje odpowiednio przygotowanymi elektrodami, dość mocnym impulsem i co najważniejsze jej budowa od początku była przygotowywana do tresury psów większych ras – jest wyjątkowo odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Obroża Dogtra YS 500 jest w pełni wodoodporna i została przygotowana dla psów o wadze powyżej 25 kilogramów. Dzieki regulowanej sile impuslów obroża tego modelu spawdza się tak przy psach średnich ras o wadze 25-35 kg jak i przy największych rasach: kaukaz, bernardyn itp.

Ładowanie obroży antyszczekowej Dogtra odbywa się poprzez wchodzący w skład zestawu zasilacz, a sama obroża posiada wbudowane akumulatorki Ni-MH wysokiej klasy. Oprogramowanie obroży antyszczekowej oferuje siedem programów pracy przygotowanych specjalnie dla psó większych ras. Włącznik obroży na obudowie umożliwia szybkie włączenie i wyłączenie odbiornika. Co ważne obroża posiada wymienny pasek obroży – nie musimy korzystać wyłącznie z oryginalnych pasków. Jeśli nasz pies ma wyjątkowo duzy obwód karku można zastosować do odbiornika obroży własny pasek mocując go w prosty sposób do odbiornika obroży.

Kategorie: Dla dużego psa,Obroża antyszczekowa — admin o 22:42, 24 sie 2009

Komentarze (0) »

Brak komentarzy

RSS komentarzy do wpisu. Adres trackback

Zostaw komentarz

Dozwolone znaczniki XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>